piątek, 20 lutego 2015

Do czytelników bloga- prośba :)

Wyłącznym celem istnienia tego posta jest moja... no, nie da się chyba nazwać tego inaczej jak prośba. Zatem: moja prośba – do każdego kto to czyta – o propozycje tematów na posty. Nie chodzi o to, że brak mi pomysłów (co zresztą widać po zakładce Wkrótce); po prostu zawsze coś tam nowego może wyniknąć, co mi by do głowy nie przyszło jako warte poruszenia.

Zatem, jeżeli są jakieś (najlepiej z działu wiedzy ezoterycznej) tematy, które was interesują i w kwestii których bylibyście ciekawi mojego spojrzenia, wiedzy, to zapraszam do komentowania lub innych form kontaktu.

Nie stwierdzam, że jestem wszechwiedzącym ktosiem i każdy temat znam w zupełności lub że wiedza którą posiadam i dzielę się na blogu jest bez wątpienia Prawdziwa.
Każdy po prostu swoją wiedzę ma, każdy może i mieć rację i się mylić, i być może ktoś wam zagwarantuje, że on na stówę Prawdę zna i się w swojej wiedzy nie myli, aczkolwiek ja, mimo że de facto uważam swoją wiedzę za Prawdziwą, nikomu takiej gwarancji dawać nie zamierzam. 

No bo wiadomo: ten procencik niepewności jednak zawsze jest. I jakkolwiek np. moja wiedza może być Prawdziwa, jak najbardziej, tak i może wcale nie być Prawdziwa, może się okazać błędna. Mogę wierzyć, że znam Prawdę, ale mogę się przecież w owym swoim osądzie mylić. Nigdy nie wiadomo; nigdy nie można być pewnym totalnie, kompletnie na stówę.

(To się po prostu nazywa rozsądne podejście. Oczywiście bez obrazy wobec tych, którzy uważają, że oni na pewno Prawdę znają. Moim tu celem obrażanie kogokolwiek zupełnie nie jest.)

Tak więc żeby było jasne.

W każdym razie: jeżeli macie jakieś propozycje, requesty, to informuję, że jestem otwarta, i jakkolwiek nie na każdy temat wiedzę mam, to z pewnością każde zapytanie rozpatrzę, w miarę swoich możliwości.

Poza tym: jeśli macie może jakieś bardziej techniczne uwagi co do bloga, to i tu jestem otwarta. Nie mam może ambicji blogować profesjonalnie (ten blog to raczej taki se tam mój notatnik), a moja wiedza informatyczna jest żałosna, ale wszelkie opinie z zewnątrz, wiadomo, mogą się przydać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz ochotę podzielić się słowem? Zapraszam! :)