piątek, 20 lutego 2015

Do czytelników bloga- prośba :)

W tym krótkim wpisie chciałam prosić osoby tu zaglądające o propozycje tematów na wpisy. Czy są jakieś konkretne zagadnienia, które Was interesują i o których chcielibyście przeczytać na moim blogu?

Wiem, że jest to dość świeży blog (wkrótce miną 4 miesiące od jego założenia), ale chciałabym, aby był on ciekawy, przydatny, by poruszał różnorodne tematy z zakresu wiedzy ezoterycznej, by przyjemnie się go czytało i w końcu: by był on nieco inny od pozostałych tego typu blogów.

Na tyle na ile mogę, staram się realizować te cele, ale, jak wiadomo, nie wszystko zawsze wychodzi tak, jak byśmy sobie tego chcieli. Dlatego właśnie postanowiłam opublikować ten wpis, byście Wy, czytelnicy tego bloga, mieli po prostu świadomość, że jestem otwarta na propozycje postów i byście, wobec tego, wiedzieli, że jeżeli macie jakiekolwiek propozycje, pytania, etc., możecie w każdej chwili się nimi podzielić, dać znać, o czym chcielibyście przeczytać, co, być może, mogłabym Wam rozjaśnić, itd. (na ramy mojej wiedzy, ma się rozumieć; a ta, cóż, nie obejmuje centralnie wszystkiego z zakresu ezoteryki; aczkolwiek zgłębiam sobie wiele rozmaitych dziedzin). Mam oczywiście swoje plany na wpisy, ale myślę, że taka prośba – jasno wyrażona – to dobry pomysł. ;)

Zapraszam więc do pisania w komentarzach pod tym (bądź jakimkolwiek innym) wpisem – lub też, jeżeli tak Wam będzie wygodniej, kontaktowania się ze mną w inny sposób (informacje w zakładce Kontakt) – o czym chcielibyście przeczytać na moim blogu oraz jakie macie uwagi co do bloga (wszelkie opinie z zewnątrz, wiadomo, mogą się bardzo przydać). :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz ochotę podzielić się słowem? Zapraszam! :)