czwartek, 16 kwietnia 2015

Rozkład "Połączenie z opiekunem duchowym"

Jednym z moich ulubionych rozkładów jest rozkład na połączenie z opiekunem duchowym. Bez względu na to, jaką kto ma wiedzę na temat opiekuna duchowego, bez względu na to, czy go to interesuje czy nie- warto zrobić sobie ten rozkład. Pokazuje on o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać...

1. Ważna lekcja, którą obecnie przerabiasz, a w której to przerobieniu wspiera cię właśnie opiekun duchowy.
2. Wiadomość od opiekuna duchowego- to, co obecnie chce nam on bezpośrednio przekazać- nawiązuje to do karty nr 1- wskazówka opiekuna odnośnie lekcji poruszonej w poprzedniej pozycji.
3. Co możesz zrobić, aby dodatkowo pogłębić kontakt z opiekunem duchowym (jeżeli wyjdzie tu karta o negatywnym wydźwięku, oznacza to blokadę w naszym połączeniu z opiekunem). 


PRZYKŁADOWA INTERPRETACJA ROZKŁADU
(TALIA: Japaridze Tarot)  

1. Kapłan- karta ta wskazuje, że osoba, której dotyczy rozkład, znajduje się w przełomowym momencie swojego życia. Właśnie w tym okresie w tej osobie zachodzą zmiany, zapewne bardzo duże, dotyczące światopoglądu. Pytający musi zweryfikować swoje przekonania, oddzielić ziarno od plew, by wreszcie przestać żyć w błędzie, w nieświadomości. Dla pytającego otwierają się teraz drzwi do lepszego życia, może on skorzystać z tej szansy (jeśli jego działania będą odpowiednie), ale istnieje też możliwość, że pytający ją zaprzepaści. Na dzień dzisiejszy ta osoba boi się zmian, nie jest chętna zrobić coś, co tak mocno zmieni jej życie. Jednak po te zmiany warto sięgnąć i w tym właśnie wspiera pytającego jego przewodnik duchowy- w przebudzeniu odwagi, by dokonać zmian, by skorzystać z danej szansy, by otworzyć się na nią i- być może nawet- zacząć życie od nowa.

Kapłan

2. Paź monet- wskazówka, jaka płynie z tej karty brzmi: "nie trzymaj się tego, co masz. Pozwól odejść niepotrzebnemu bagażowi, uwolnij się od tego, co cię trzyma, co blokuje cię przez otwarciem się na zmianę. Nie rozpamiętuj przeszłości. Nie pozwól negatywnym emocjom, aby cię blokowały. Wyzwól w sobie radość życia, nie kreuj negatywnych myśli. Nie miej żalu, że zostawiasz swoje dawne życie. Odnajdź w sobie radość, wywołaną zmianami- poczuj się tak, jakby ta zmiana już się stała. Myśl pozytywnie. Nie bój się zmian, tylko ruszaj śmiało do przodu nie oglądając się za siebie."

Paź monet
3. 6 kielichów- otwórz się na ten kontakt, przebudź w sobie tzw. wewnętrzne dziecko. Nie myśl, że to niedorzeczne, wręcz przeciwnie- zwróć się do swojego przewodnika duchowego z ciekawością małego dziecka, bez strachu, bez sceptyzmu. Traktuj go jak przyjaciela, poczuj, że rzeczywiście jest z tobą, że ci pomaga, poczuj jego obecność i zauważ jego udział w swoim życiu. Spójrz na niego tzw. świeżym okiem, bez żadnych uprzedzeń. Ale przede wszystkim: zastosuj się do rad z poprzednich kart, czyli otwórz się na nadchodzącą zmianę w życiu i pożegnaj się ze zbędnym balastem.

6 kielichów

.
.
.

Btw, polecam TEN POST 
– taki "ostateczny przewodnik po interpretowaniu" (między innymi kart).
Trochę przydługi, ale po lekturze żadna talia 
(czy cokolwiek innego) 
nie będzie wam już problemem przy interpretacji. 
 
.
.
.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe rozkłady. Czy można nieśmiało prosić o rozkład wykonany jakąś talią i Twoją interpretację danego rozkładu?
  Może udałoby się kiedyś, gdzieś w przyszłości. :)

  Pozdrawiam serdecznie - Małgosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. :) Chodzi Ci tylko o ten, czy o wszystkie? Takie przykładowe interpretacje pisałabym razem z rozkładem, tak byłoby chyba najlepiej. :)

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Super! Fajnie byłoby oczywiście do wszystkich. Z góry serdecznie dziękuję - ale się cieszę. :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie będzie do wszystkich. ;)

   Usuń
 3. Jeszcze raz po stokroć DZIĘKI :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że do interpretacji rozkładu użyłaś tej talii. Może jeszcze kiedyś ukaże się recenzja? Oczywiście nic nie narzucam -
  tak tylko sobie marzę.;) Za interpretację oczywiście bardzo dziękuję. Cóż mogę powiedzieć o interpretacji - piękna!
  Pozdrawiam serdecznie - Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. :)
   Recenzję tej talii na pewno kiedyś napiszę. Nie wiem kiedy, bo u mnie nic nie jest wiadome, ale na 100% się pojawi. :)

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń

Masz ochotę podzielić się słowem? Zapraszam! :)