środa, 24 czerwca 2015

Moje ulubione, najczęściej używane talie (24.06.2015)W A Ż N E: NOTKA UZUPEŁNIAJĄCA.

.
.
.TALIE TAROTA

1. Tarot of Vampyres2. Thoth Tarot


3. Tarot Marsylski


4. Dark Angels Tarot


5. Paulina Tarot6. Joie de Vivre Tarot


7. Ludy Lescot Tarot


8. Fantastical Creatures Tarot
9. Prisma Visions Tarot10. Wooden Tarot11. Shadowscapes Tarot12. Haindl Tarot13. Osho Zen Tarot14. Book of Shadows Tarot: As aboveTALIE-WYROCZNIE, TALIE PRZESŁANIOWE, TALIE WRÓŻEBNE NIESYSTEMOWE (ogólnie będę je określać jako "talie-wyrocznie")

1. Soul Cards2. Faeries Oracle3. Heart of Faerie Oracle4. Sacred Rebels Oracle5. Archangel Oracle6. Oracle of the Dragonfae


Talia w wydaniu 1
Talia w wydaniu 2

7. Wild Wisdom of the Faery Oracle8. Oracle of the Mermaids9. Oracle of Shadows and Light10. Myths and Mermaids Oracle11. Fallen Angel Oracle


12. Smocza Wyrocznia
Jest to moja autorska talia (jedna z nich).

13. Trust Your Vibes Oracle
TALIE WRÓŻEBNE SYSTEMOWE (INNE NIŻ TAROT)

1. Rozmowy z losem2. Power of the Runes


3. Alchemia Runy Mayroon


.
.
.

Btw, polecam TEN POST 
– taki "ostateczny przewodnik po interpretowaniu" (między innymi kart).
Trochę przydługi, ale po lekturze żadna talia 
(czy cokolwiek innego) 
nie będzie wam już problemem przy interpretacji. 
 
.
.
.


3 komentarze:

 1. Kocham te Twoje wpisy. Zawsze podglądałam z jakimi taliami obecnie pracujesz. Fajnie,że teraz systematycznie zamieszczasz coś więcej.
  Pisałaś o różnym odbiorze talii w zależności od pór roku. Coś w tym jest. Ciekawi mnie jaki jest Twój odbiór Soul Cards w zależności od nastroju. Napaliłam się na te karty, ale czytałam, że gdy się ma dołka to mogą pogłębić złe samopoczucie.
  Oczywiście wpis przeczytany kilka razy - hehe, ja tak lubię;).
  Ciekawość mnie zjada - och, ta Smocza Wyrocznia. Może kiedyś zobaczymy chociaż jedną kartę. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  pozdrawiam serdecznie - Małgosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa. :)
   Bardzo lubię pisać takie wpisy (no i uwielbiam czytać u innych ;)), choć to i tak nie są zupełnie wszystkie talie, z jakimi w danym czasie pracuję- tylko te chętniej i częściej przeze mnie używane. W sumie to i tak większość, także... :)

   Jeśli chodzi o Soul Cards, to akurat u mnie należą do tych raczej neutralnych talii. Nie zauważyłam, żeby mój odbiór ich zmieniał się w zależności od pory roku. Natomiast co do tego pogłębiania złego samopoczucia- przyznam, że aż się zdziwiłam, gdy to przeczytałam. Być może na kogoś te karty tak działają, ale na mnie- absolutnie nie, a wręcz na odwrót: w takich chwilach pomagają mi wrócić do równowagi, w pewien sposób dodają wiary i- co chyba najważniejsze- przypominają o sensie życia. Jak już zresztą napisałam- dla mnie te karty są fenomenalne. Oczywiście nie musi się to pokrywać z odbiorem ich przez innych.

   Co do Smoczej Wyroczni- na razie są to jedynie słowa na kartach, bez obrazków. ;) Ostatnio tworzę talie bez obrazków, ponieważ gdy dana karta "przychodzi" do mnie, od razu widzę również obraz jej towarzyszący (coś w rodzaju wizji) i jednak wolę pozostawić wtedy karty bez obrazków, bo niestety nie mam takich zdolności, żeby odtworzyć ten obraz z wizji na karcie- a nie chcę, by moje "dzieło" zniekształcało mi pierwotny obraz. ;) Także- przynajmniej póki co- nie byłoby w sumie na co patrzeć, ale być może kiedyś zrobię obrazy do kilku kart i zamieszczę na blogu, by dać jakiś smak tej mojej talii. Ale zaznaczam- być może. ;)

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Dziękuję za odpowiedź:)
  Trzeba mieć zdrowe podejście do tego co się czyta bo przecież "papier przyjmie wszystko".
  Cieszę się jednak, że zapytałam Ciebie o zdanie.
  Mam też nadzieję, że kiedyś pokażesz nam co stworzyłaś. No ale wszystko w swoim czasie ;)

  Dobrej nocy i miłych snów

  OdpowiedzUsuń

Masz ochotę podzielić się słowem? Zapraszam! :)