sobota, 7 listopada 2015

Tarot of Enchantments


W A Ż N E: NOTKA UZUPEŁNIAJĄCA.

.
.
.


Obrazy można zobaczyć m.in. na fanpage'u artysty oraz jego profilu facebook'owym (no i oczywiście na jego stronie, ale do niej już podałam link).
.
.
.

Btw, polecam TEN POST 
– taki "ostateczny przewodnik po interpretowaniu" (między innymi kart).
Trochę przydługi, ale po lekturze żadna talia 
(czy cokolwiek innego) 
nie będzie wam już problemem przy interpretacji. 
 
.
.
.

2 komentarze:

 1. Przepiękne są te obrazy. Już myślałam, że na razie mam dość talii. Ostatnie moje nabytki to Tarot of Delphi ,Wild Unknown Tarot i ...Parę talii wpadło po drodze (chociaż czasu na karty jak na lekarstwo). Mam nawet Złoty Tarot. Skusił mnie rozmiar kart no i rycerz mieczy też jest niczego sobie:). Jednak po Twoim wpisie tylko to co pokazałaś powyżej chodzi mi po głowie. Nawet nie wiedziałam ,że coś takiego powstanie.

  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, dlatego "produkuję" takie posty- żeby inni mogli dowiadywać się o różnych (moim zdaniem) perełkach. :)

   Ja w pewnym momencie też kiedyś myślałam, że nie potrzebuję więcej talii, że ewentualnie jak pojawi się coś naprawdę wartego uwagi, to może kupię- ale jednak zawsze jest coś jeszcze i coś jeszcze. I oswoiłam się z tym, że zawsze będę czegoś chcieć, że nigdy nie będę miała dość talii- w żadnym momencie mojej "karcianej podróży".
   Ale jednak najważniejsze jest dla mnie to, by z tymi moimi taliami pracować- w końcu nie po to je kupuję, by leżały sobie w szafie, nietykane. ;)

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń

Masz ochotę podzielić się słowem? Zapraszam! :)